wtorek, 6 kwietnia 2021

Niedrogie oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych dla systemu Windows

Szukasz niedrogiego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych dla systemu Windows? Oto narzędzie do tworzenia kopii zapasowych dla systemu Windows, które jest dostępne na rynku od ponad 12 lat (rok 2021) i które jest niedrogie, kompletne i niezawodne.
To rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dla przedsiębiorstw oferuje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy:

Narzędzie jest oferowane jako wieczysta licencja, zamiast kosztownych rocznych subskrypcji, które odnawiają się automatycznie.

Zawiera szeroką gamę funkcji, które w innych rozwiązaniach do tworzenia kopii zapasowych kosztowałyby dodatkowo, takich jak: Hyper-V backup, VMware backup, backup baz danych, backup dysków na poziomie sektorów oraz scentralizowane zarządzanie. Ponieważ wszystkie te funkcje są zawarte, jest to kompletne rozwiązanie typu "wszystko w jednym".

Czy potrzebujesz kopii zapasowych w chmurze? A co powiesz na możliwość tworzenia własnych zdalnych kopii zapasowych? Za pomocą tego narzędzia można połączyć ze sobą dwa lub więcej serwerów lub komputerów PC i tworzyć kopie zapasowe jednego z nich na drugim i odwrotnie przez Internet. Wielu użytkowników tworzy w ten sposób kopie zapasowe danych biurowych w swoim biurze domowym i w związku z tym nie potrzebuje w ogóle chmury lub używa jej jako opcji dodatkowej.

Licencje obejmują nielimitowane kopie zapasowe maszyn wirtualnych. Jedna licencja obejmuje cały host, bez względu na liczbę zainstalowanych procesorów.

Licencje obejmują również wsparcie techniczne i aktualizacje przez rok lub dwa lata. Gwarantuje to, że zawsze jesteś na bieżąco i masz kogoś dostępnego do pomocy w razie potrzeby.

Oprogramowanie generuje przyrostowe skompresowane kopie zapasowe z deduplikacją. Ta metoda pozwala zaoszczędzić ponad 90% przestrzeni dyskowej w wielu systemach i w zasadzie oznacza, że to narzędzie bardzo szybko się zwróci.

Co z "darmowymi" narzędziami do tworzenia kopii zapasowych?

Darmowe narzędzia to sprytny chwyt marketingowy, który działa tylko w przypadku określonych typów użytkowników. Najpierw mówi się, że narzędzie jest "darmowe", a potem spędza się z nim dużo czasu, aby się go nauczyć i sprawić, by działało. W pewnym momencie stajesz się wygodny i wszystko wydaje się dobrze, aż pewnego dnia, nie za daleko w dół drogi, trzeba dodać jeden brakujący bit. Wtedy zdajesz sobie sprawę, że "darmowe rozwiązanie" nie ma go i musisz zacząć od nowa z nowym narzędziem, lub cena "upgrade'u" do płatnej wersji, która ma "brakujący bit" jest astronomiczna.

Sztuczka polega w zasadzie na tym, abyś zainwestował swój czas i wysiłek, abyś później poczuł, że wolisz zapłacić niż szukać i uczyć się nowego narzędzia od zera. Więc dają Ci bardzo ograniczone narzędzie, którego ograniczenia nie zawsze są jasne od samego początku, a potem proszą o 3000$ za prostą, małą funkcję, która jest tylko w płatnej wersji. Ponieważ już zmarnowałeś jeden miesiąc pracy, aby uzyskać "darmowe" narzędzie do pracy, ponieważ brakowało dokumentacji, testowania i wsparcia technicznego, teraz utknąłeś i czujesz, że 3000 dolarów to mniejsza strata niż zaczynanie od nowa.

A co z płatnymi narzędziami do tworzenia kopii zapasowych?

W przypadku płatnych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych otrzymujesz w pełni funkcjonalną wersję próbną, która trwa ponad 20 dni. W tym czasie wykwalifikowana pomoc techniczna odpowiada na wszystkie Twoje pytania, a nawet pomaga Ci wszystko skonfigurować i udziela wskazówek, jak najlepiej wykorzystać przyszłą inwestycję. Gdy poczujesz się komfortowo, płacisz 249 dolarów i ruszasz dalej ze swoim życiem, wiedząc, że zespół wsparcia technicznego jest zawsze dostępny, aby pomóc Ci, jeśli potrzebujesz pomocy. Jeśli musisz podjąć szybką decyzję, zespół wsparcia technicznego może odpowiedzieć na wszystkie pytania, nawet przed rozpoczęciem próby. W ten sposób nie tracisz czasu, jeśli rozwiązanie nie odpowiada Twoim potrzebom.

Który scenariusz brzmi lepiej Twoim zdaniem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz