piątek, 26 marca 2021

Kup oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych bez subskrypcji i oszczędzaj pieniądze

Szukasz oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych bez abonamentu, bo chcesz zaoszczędzić pieniądze? Możesz myśleć, że subskrypcje oprogramowania to nowy schemat, aby wydoić Twój portfel, rok po roku.... i wierzę, że masz rację! Jasne, Software-as-a-Service wydaje się kosztować mniej początkowo, ale już po roku będziesz płacić więcej. Tak, dlaczego płacić co roku, kiedy można zachować oprogramowanie na zawsze bez płacenia dodatkowo?
Kup oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych z wieczystymi licencjami: To wciąż istnieje i jest dobre dla Twojego portfela

Licencje wieczyste to stary schemat licencjonowania oprogramowania, od którego większość firm programistycznych "ucieka". Problem polega na tym, że w przypadku wielu firm programistycznych, większość użytkowników nie dokonuje aktualizacji, a to jest złe dla inwestorów, którzy naciskają coraz mocniej na zwiększenie przychodów.
Jedną z ostatnich firm, która oferuje wieczyste licencje na oprogramowanie jest ta. Według ich kierownictwa, większość użytkowników jest zadowolona z odnowienia licencji, ale nikt nie jest do tego zmuszony, dlatego użytkownicy mogą aktualizować oprogramowanie w swoim własnym tempie i nadal otrzymują ogromny rabat, gdy zdecydują się to zrobić.

Działa na systemie Windows i zawiera prawie wszystko, czego potrzebują małe i średnie przedsiębiorstwa: Sam Windows, maszyny wirtualne Hyper-V, VMware, VirtualBox, backup do chmury i serwerów zdalnych, bazy danych, serwery plików itp. Co więcej, oferuje scentralizowane zarządzanie, nienadzorowane kopie zapasowe i ma solidną 12-letnią historię na rynku.
Dlaczego warto płacić za oprogramowanie co roku?

Ich licencje na oprogramowanie są ważne na zawsze, a każda licencja jest dostarczana z jednym lub dwoma latami konserwacji oprogramowania. Po tym czasie możesz odnowić umowę na konserwację oprogramowania za jedyne 25% kosztów licencji (czyli aż 75% zniżki). Jeśli posiadasz lub zarządzasz wieloma komputerami PC lub serwerami Windows, zaoszczędzisz setki, jeśli nie tysiące dolarów na dłuższą metę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz