czwartek, 8 lipca 2021

FastNeuron, innowator oprogramowania do backupu i dostawca usług w chmurze, wprowadza bezpłatny przewodnik po Ransomware

Baltimore, MD. FastNeuron, wiodące rozwiązanie w zakresie oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych serwerów, konkurujące na całym świecie z Acronis i Veeam, wprowadziło nowy bezpłatny przewodnik dotyczący zapobiegania ransomware. Przewodnik zawiera różne techniki zapobiegania ransomware i jest publikowany z myślą o administratorach IT i pokrewnym personelu. Melissa Weekley, Marketing Manager w FastNeuron, wyjaśniła: "W ostatnich miesiącach nastąpił gwałtowny wzrost ataków ransomware. Ransomware powoduje miliardy dolarów szkód każdego roku i nie jest to tylko kwestia dotycząca specjalistów od cyberbezpieczeństwa. Administratorzy IT muszą podjąć środki ostrożności, a konkretne wskazówki i strategie pozwalające osiągnąć znaczny poziom ochrony zostały przedstawione w naszym nowym przewodniku."
Nowsze ataki, które dotykają również danych zawartych na kontach w chmurze, stają się bardzo niepokojące. "Niestety ludzie wierzą, że ich pliki są bezpieczne tylko dlatego, że ich serwery plików mają kopie zapasowe w chmurze, ale potencjał utraty danych może być jeszcze wyższy" - wyjaśniała dalej. "Popularne usługi w chmurze są w rzeczywistości głównym celem cyberprzestępców. Wielu klientów przechodzi na nasze rozwiązanie, ponieważ ich poprzednie rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych pozwalało na replikację zainfekowanych plików na ich konto w chmurze, przez co tracili oryginały. Lub, w innych przypadkach, przestępcy byli w stanie zalogować się do ich systemów w chmurze i zainfekować wszystkie znajdujące się tam pliki. Nasz przewodnik po ransomware opisuje kilka strategii, które personel IT może podjąć, aby zmniejszyć ryzyko utraty danych w wyniku działania złośliwego oprogramowania."
Dodatkową strategią ochrony przed ransomware jest prawdziwie niezmienne przechowywanie danych w chmurze firmy FastNeuron, które jest całkowicie odizolowane od konta online klienta. Na przykład, w przypadku ataków opartych na chmurze przeprowadzonych przez przestępcę lub niezadowolonego pracownika z pełną kontrolą nad fizyczną infrastrukturą klienta, takich jak dostęp do informacji logowania i kluczy deszyfrujących, firmy mogą nadal odzyskać cały zestaw danych poprzez dostęp do ich niezmiennych danych w chmurze, nawet jeśli ich lokalne przechowywanie, jak również konto w chmurze zostały naruszone jednocześnie.
Różne strategie zapobiegania ransomware są omówione w przewodniku, który jest dostępny na żądanie poprzez kontakt z BackupChain pod adresami podanymi poniżej.

https://backupchain.net
https://backupchain.fr
https://backupchain.de
https://backupchain.es
https://backupchain.it
https://backupchain.gr
https://backupchain.nl
https://fastneuron.com

2 komentarze:

  1. Information concerning the well being care programs available by way of Medicaid and 1xbet means to|tips on how to} qualify. We know tense circumstances make people more weak to creating addictions. Meanwhile, people seeking help for habit could have had their treatment disrupted because of lockdowns.

    OdpowiedzUsuń
  2. While it won’t impact the chances or results, the order of the numbers on an American Roulette wheel are different than each the European bet365 or French variations. To play free roulette there’s no download and no registration so have the ability to|you presumably can} play directly in your browser on cell or desktop. If you occur to be making a profit, don’t enhance your stakes to attempt to run up your total much more. In learning method to|tips on how to} win at roulette, the most effective advice comes down to down to} bet-sizing and managing threat. In Double Bonus Spin Roulette, the wheel options distinctive pockets that award a jackpot if the ball lands in them.

    OdpowiedzUsuń