sobota, 21 maja 2022

Kopia zapasowa maszyn wirtualnych Hyper-V w chmurze przez Internet

Szukasz rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych Hyper-V w chmurze?

Sprawdź to rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych w chmurze dla maszyn wirtualnych Hyper-V. Stawki są nie tylko konkurencyjne, ale także mają charakter kompleksowy. Oprócz tworzenia kopii zapasowych w chmurze można bez dodatkowych kosztów skonfigurować własne lokalne i sieciowe kopie zapasowe, z kompresją i szyfrowaniem lub bez.
Cloud backup zawiera zastrzeżoną technologię, która znacznie przyspiesza tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych Hyper-V nawet na łączach o niskiej przepustowości, a wbudowana deduplikacja sprawia, że przyrostowe kopie zapasowe mają najmniejszy możliwy rozmiar. Technologia ta zapewnia więc dwie główne korzyści: szybsze tworzenie kopii zapasowych w chmurze i eliminację 95% strat przestrzeni dyskowej. Osiąga się to dzięki przesyłaniu tylko tej części zawartości dysku wirtualnego, która uległa zmianie między cyklami tworzenia kopii zapasowych.

Co z pomocą techniczną? Wielu dostawców stosuje dumping cenowy, ale nie zapewnia żadnego serwisu po dokonaniu sprzedaży. Dostęp do lokalnego wsparcia technicznego jest szczególnie ważny, gdy szybko potrzebujesz pomocy. Nasz zespół jest dostępny nie tylko w nagłych przypadkach; poświęcamy również czas na omówienie strategii tworzenia kopii zapasowych, które stanowią najlepsze rozwiązanie dla konkretnej infrastruktury i potrzeb.

Zapoznaj się z tym rozwiązaniem do tworzenia kopii zapasowych w chmurze już dziś i skontaktuj się z naszym działem sprzedaży lub zespołem technicznym, aby uzyskać propozycje idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i możliwie najtańsze.

VM cloud backup

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz