wtorek, 6 czerwca 2023

Tworzenie kopii zapasowych Hyper-V za pomocą konkurencyjnego oprogramowania Veeam Backup

Masz dość płacenia wygórowanych opłat za rozwiązanie Veeam Backup tylko po to, by tworzyć kopie zapasowe Hyper-V? Dobra wiadomość jest taka, że istnieje łatwy i tańszy sposób na tworzenie niezawodnych kopii zapasowych bez konieczności opłacania rocznych subskrypcji.
W tym artykule chciałbym przedstawić bardzo wydajne i profesjonalne "rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dla systemu Windows", które istnieje od 2009 roku. Od tego czasu BackupChain ewoluował, aby obsługiwać liczne strategie tworzenia kopii zapasowych, takie jak tworzenie kopii zapasowych maszyn wirtualnych, tworzenie kopii zapasowych Hyper-V, tworzenie kopii zapasowych VMware, klonowanie dysków, obrazowanie dysków i wiele innych. BackupChain jest dostępny w ramach jednorazowej opłaty; dlatego BackupChain jest nadal oferowany w sposób, w jaki oprogramowanie było oferowane tradycyjnie: niedrogo i w rozsądnej cenie. Jednocześnie użytkownik otrzymuje fanatyczne wsparcie techniczne ze strony zespołu, który w 100% znajduje się w Stanach Zjednoczonych.
Okazuje się, że mimo wysokiej ceny rozwiązanie Veeam Backup nie oferuje wielu funkcji i możliwości. Wiele z tych braków ma podłoże czysto strategiczne, a nie techniczne. Główną zaletą BackupChain jest nie tylko jego niezawodność i przystępna cena, ale także fakt, że można dostosować kopie zapasowe do własnych potrzeb, bez konieczności korzystania z zastrzeżonych formatów archiwów. Pomyśl o tym, w modelu subskrypcji, kiedy przestajesz płacić za oprogramowanie, nie możesz już go przywrócić bez płacenia za oprogramowanie. Co będzie za kilka lat, jeśli nie będzie można otworzyć kopii zapasowych? Czy firma Veeam jest zbyt duża, by upaść? Cóż, my też tak myśleliśmy o niektórych bankach, ale okazało się inaczej.
BackupChain umożliwia wybór formatu wyjściowego i typu pamięci masowej. Często najlepszym wyborem jest użycie otwartych formatów danych lub przechowywanie kopii zapasowych w natywnych formatach plików. Pozwala to na łatwy dostęp, gdy główne serwery są wyłączone, bez konieczności interwencji lub procedury przywracania. W przypadku tworzenia kopii zapasowych Hyper-V jest to korzystne, ponieważ uniezależnia użytkownika od rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i pozwala na znacznie bardziej elastyczne i szybsze wykorzystanie zarchiwizowanych danych.
Kolejną kluczową cechą BackupChain jest połączenie prostoty z elastycznością i możliwością dostosowania. BackupChain wymaga pobrania tylko niewielkiej ilości danych i nie jest tak rozbudowany jak Veeam. Nie trzeba instalować zewnętrznych serwerów baz danych, pobierać długich plików, instalować niekończących się poprawek itp. BackupChain można bardzo łatwo skonfigurować i oferuje harmonogram oparty na zadaniach, w którym można po prostu skonfigurować strategie tworzenia kopii zapasowych.

Na ich stronie internetowej można znaleźć 20-dniową, w pełni funkcjonalną wersję próbną do pobrania, która obejmuje pełne wsparcie techniczne. Wypróbuj BackupChain i zobacz, jak możesz go użyć do tworzenia kopii zapasowych Hyper-V lub dowolnej innej strategii tworzenia kopii zapasowych, którą musisz wdrożyć. Przekonasz się, że biorąc pod uwagę wszystko, co ważne, oprócz kosztów, BackupChain jest produktem, który oferuje najlepszą ogólną wartość i najbardziej elastyczne opcje przechowywania, oszczędzając pieniądze od samego początku i unikając frustracji związanej z rozdętymi rozwiązaniami, takimi jak Veeam, które są naprawdę przeznaczone tylko dla bardzo dużych korporacji, które nie mają nic przeciwko płaceniu za nadmierne subskrypcje, które mogą tak naprawdę nie wnosić wiele wartości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz